Jak už tak bývá zvykem, přelom kalendářního roku patří k pracovně nejnáročnějším obdobím v roce. U nás v Perfect System tomu nebylo jinak. 

 

Přelom roku jsme si okořenili akvizicí, která pro nás znamená významný rozvoj našeho postavení na poli ticketingu. Pod svá křídla jsme vzali společnost Softpro, tvůrce rezervačního softwaru Pegas.

 

Dnešní dynamická doba klade důraz na neustálý rozvoj moderních technologií. V oblasti softwaru to platí dvojnásob. Proto přichází Softpro k nám. Chtějí nadále dodávat svým zákazníkům stabilní rezervační systém, který bude následovat veškeré technologické trendy. K tomu pomůžeme my svým know-how, ale největší pomoc přinese naše Colosseum. 

 

Co to tedy přesně znamená?

  • Společnost Perfect System se stala 100% vlastníkem společnosti SoftPro, vše se již bude odehrávat v jednotné identitě pod hlavičkou Perfect System. 
  • Pro všechny zákazníky Softpra připravíme komfortní přechod na Colosseum. 
  • Nové instalace budou provozovány na aktuálně podporovaných platformách. 
  • Představíme Vám nové možnosti v podobě mobilní aplikace, online prodej přímo z webových stránek nebo doručení vstupenek do mobilu. 

 

Chcete vědět více? Pobavit se o přechodu na Colosseum nebo potřebujete nabídku rezervačního systému pro svůj nový projekt?

 

Neváhejte nás kontaktovat kdykoli!

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte!