Mezinárodní festival dokumentárních filmů CPH:DOX je jedním z největších festivalů dokumentárních filmů na světě. A nejen to – na tomto místě mimo filmovou produkci probíhá také řada koncertů, uměleckých výstav, odborných seminářů a debat. V Kodani letos proběhl mezi 15. a 25. březnem.  Tento rekordní ročník přivítal více než 110 tisíc návštěvníků.

Perfect System zajišťoval pro CPH:DOX rozsáhlý festivalový servis. V tomto podání naše služby zahrnovaly především dodávku rezervačního systému Colosseum a nové klientské webové aplikace  Colosseum Web Client, kterou využívala obsluha festivalových pokladen. Rychlost odbavování návštěvníků byla zajištěna pomocí dodávky PDA čteček a notebooků.

Dohled nad průběhem festivalu byl zajištěn technickou podporou přímo na místě.

Obrovskou součástí tvorby tohoto úspěšného festivalu byla naše partnerská společnost Eventival, která pro CPH:DOX dodala online softwarový nástroj pro řízení celého festivalu. Colosseum a Eventival jsou díky integraci připraveni na organizaci dalších světových projektů!

Tváře organizátorů po skončení CPH:DOX nesly mnoho emocí. Byla to radost z rekordního ročníku, zároveň smutek, že je pro tento rok po všem. My jsme ale plni pozitivních emocí a těšíme se na další ročníky!

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte!