Na 25. ročník Mezinárodního filmového festivalu Praha – Febiofest jsou pro všechny filmové a festivalové fanoušky připraveny divácké akreditace, které můžete nakupovat na ColosseumTicket.cz.

Kromě on-line prodeje vstupenek a akreditací, zajišťuje Perfect System pro Febiofest komplexní festivalový servis – zákaznickou linku pro návštěvníky 7 dní v týdnu, správu akcí v systému Colosseum, aktivní propagaci přes Colosseum Ticket a další. Dále zabezpečujeme dodání kontrolních zařízení pro rychlé odbavení návštěvníků, tištěné vstupenky i vstupenky do mobilu (kontrola přes QR kód v mobilu).

Festival bude probíhat v Praze od 15. – 23. března, následovat budou ostatní města. Program pro Prahu se zveřejní 6. března, ale už teď můžete nakupovat vstupenky na exkluzivní akce jako je Culinary Cinema – tři filmové kulinářské večery, které snoubí projekce filmu s neodolatelnými menu, sestavenými a uvařenými šéfkuchaři Markem Fichtnerem nebo Markem Raditschem. Všechny tři filmy se budou promítat v multikině CineStar Praha – Anděl, následné večeře si budete moci vychutnat v restauraci Delight hotelu Andel´s (hned vedle multikina).

Více informací naleznete na webech Febiofestu nebo na ColosseumTicket.cz.

Přejeme Vám příjemný zážitek z nakupování a následného bohatého programu!

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte!