Touha usnadnit si věci a s ní související vývoj jde rychle dopředu. Zákazníci vyžadují rychlost, přehlednost, jednoduchost a nejlépe mít vše snadno při ruce. To jim v mnoha ohledech splňují mobilní telefony a aplikace. Colosseum již s vydáním nové verze WebSale 2.0 (aplikace pro on-line prodej vstupenek) v minulém roce podporuje responzivní design, díky němuž se nákupní proces zobrazí přehledně i na mobilu nebo tabletu. A výsledky jsou znát – počet transakcí z mobilů měřených na webu ColosseumTicket.cz stoupnul za 10 měsíců používání responzivní verze desetinásobně!

 

Co nyní nově podporuje Colosseum?pkpass-colosseum

PKpass pro stažení vstupenek do aplikace

PKpass umožňuje uložit vstupenku do mobilní aplikace Apple Wallet, případně do jejích Android/Windows alternativ. Váš zákazník má tak vstupenky vždy u sebe a na Vaši akci nezapomene. Notifikace v aplikaci ho upozorní na blížící se termín akce. Na místě už jen stačí ukázat mobil a po scanu QR kódu pomocí čtečky se prověří platnost vstupenky. PKpass je možné využít nejen pro vstupenky, ale také pro kupóny nebo předplatné.

QR kódy jako nástroj pro platbu převodem

Platební QR kód se zobrazí v potvrzení rezervace, kde je mimo běžných pokynů ke klasické platbě převodem vygenerován právě QR kód, který stačí vyfotit mobilem a všechny údaje se načtou do mobilní bankovní aplikace. Poté stačí jen potvrdit a vstupenka je uhrazena.

 

Čím ještě můžete zvýšit pohodlí svých zákazníků?

Platby přes Masterpass

Masterpass je globální platební služba společnosti Mastercard a funguje pro karty Mastercard, Maestro i Visa (Electron). Umožňuje pohodlně nakupovat přes mobilní digitální peněženky. K platbě dochází bez přepisování údajů z platební karty, platbu můžete provést pouhým dotykem prstu nebo naskenováním QR kódu. Tuto službu můžete mít i Vy pro své zákazníky, podmínkou je využití platební brány Colosseum.

Máte zájem z některých těchto řešení? Neváhejte nás kontaktovat:

 KONTAKT

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte!