O roce plném krizových opatření jsme všichni již přečetli mnoho. O naší výzvě v podobě redesignu našich značek jsme již také informovali. Nezbývá než se vrhnout na nové funkcionality, na kterých jsme v posledních měsících pracovali.

 

Jako první představujeme novinky v e-mailových kampaních, které v Colosseu získaly nový rozměr. E-mail marketing je dlouhodobě jedním z nejefektivnějších marketingových nástrojů. Rychlý vývoj ve světě těchto služeb nás přivedl k uzavření partnerství s moderním e-mailingovým nástrojem od společnosti Smartemailing

 

Co hlavně přináší integrace Smartemailingu do Colossea?

 

  • Měření výsledků kampaní - je možné získat informace o doručitelnosti, počtu otevření i o množství prodejů, kterých díky kampani dosáhnete. 

 

  • Synchronizace dat s Colosseem - vytvořili jsme datový můstek, kterým doručíte vybrané údaje o zákaznících a jejich nákupech do prostředí Smartemailingu. Tam už můžete pohodlně segmentovat příjemce, přizpůsobovat obsah podle preferencí zákazníků nebo nastavovat automatizované rozesílky. 

 

  • Editor e-mailové šablony - nově je možné vytvářet e-maily pomocí Drag & Drop editoru. Ihned tak vidíte grafickou podobu e-mailu tak, jak bude doručena příjemci. 

 

 

Příště se ještě podíváme na pokročilé možnosti v moderním e-mailingu jako je personalizace nebo práce s automatizovanými scénáři. 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte!