Koronavirový time-out je vhodnou chvílí na ohlédnutí za uběhlými 5 měsíci. Během nich se každodenní život obrátil vzhůru nohama a některé ekonomické segmenty dostaly velkou ránu pod pás. Kultura byla jedním z nich. Nejistá doba si žádala velké množství improvizace a flexibility – a my jsme tuto výzvu přijali.

 

Náhlé uvolnění pracovních kapacit jsme využili k rozvoji projektů, na které v běžném provozu není dostatek prostoru.

 

Povedlo se nám zapracovat na maximálním přesunu do online světa. Věnovali jsme se například aplikaci na online prodloužení abonmá. Díky ní mohou stálí návštěvníci prodloužit své předplatné na další sezonu z pohodlí domova a nepřijít tak o prověřená místa.

 

Ve chvíli, kdy se mohli herci vrátit na jeviště, bylo naším hlavním úkolem nastartovat prodej a pomoci pořadatelům zaplnit hlediště. Ve spolupráci s několika pořadateli jsme se pustili do společných online marketingových kampaní. Úspěchů dosahujeme jak ve výkonnostních aktivitách, tak v brandu.

 

Ale největší změnou, která je ještě před námi, je nová podoba naší značky.

 

Jak Perfect System, tak Colosseum Ticket čeká redesign. Můžete očekávat nová loga i barvy. Nový kabát ale hlavně oblékne web Colosseum Ticket! Vše tvoříme s agenturou Symbio, jejichž dvacetileté zkušenosti jsou pro nás zárukou. Ačkoliv nám web i značka dobře sloužila řadu let, je čas na vdechnutí nové energie a posun dál. Neustále se vyvíjíme a chceme, aby to reflektovala i naše identita.

 

Naši novou podobu odhalíme na podzim, ale už teď vám můžeme říct, že je rozhodně na co se těšit! Doufáme, že budete ze všech novinek stejně nadšení jako my.

Líbil se Vám článek? Sdílejte!